טיפול ומעקב יומי

מעקב יומי וניתוח תוצאות

אם הגעתם עד כאן, סימן שאתם מעוניינים בשירותי קידום לאתר שלכם. אך האם עצרתם פעם לחשוב, מהי המשמעות של "קידום אתר" ובמה התהליך כרוך? יש הטועים לחשוב שקידום אתר מתמצה בשתילת מילות מפתח וביטויים חשובים באתר ובתוכן איכותי ורלוונטי.אין ספק ששני דברים אלה חשובים –מאד! – אך קידום אתרים כולל הרבה יותר מזה. בעבודה מאומצת, אתר יכול להגיע למקומות הראשונים בעמודי התוצאות של מנועי החיפוש תוך זמן קצר, אך השאלה היא מה ישאיר אותו שם לאורך זמן? כאן נכנסים שני אלמנטים קריטיים שכל מי שמעוניין לקדם את האתר שלו חייב לדאוג להם: מעקב יומי וניתוח תוצאות.

 

creative1

 

זקוקים למעקב יומי וניתוח תוצאות? אנחנו נעשה זאת בשבילכם בקלות

מרגע שמתחילים במלאכת קידום האתר שלכם, חייבים להיות עם אצבע על הדופק ולהשגיח על כך שהאתר לא יורד מראש רשימת התוצאות. למזלכם, לא אתם צריכים לעשות זאת. האחריות על זה היא כולה שלנו. כל אתר שמקודם על ידנו זוכה למעקב יומי צמוד. מדי יום אנחנו בודקים באמצעות כלים מתקדמים וחדשניים מהו מיקום האתר במנועי החיפוש. מעקב זה מספק לנו נתונים על האפקטיביות של הקידום, אותם אנחנו מנתחים בדקדקנות באמצעות פלטפורמה לניתוח תוצאות.

 

את הנתונים האלה אנחנו מעבירים לכם. שקיפות מלאה מול לקוחותינו היא נר לרגלינו ואנחנו מעוניינים שתראו את תוצאות העבודה שלנו. במקביל, בהתאם לניתוח התוצאות, אנחנו רואים מה צריך לחזק ולשפר מחד, ומה מיותר וגוזל זמן וכסף מאידך. בצורה זו אנו מתאימים מחדש כל העת את אופן הקידום שלנו הן לתוצאות בשטח, והן לטרנדים ולמגמות ברשת. בסופו של דבר, התוצאה המתקבלת היא שאתרכם מקודם באופן שוטף באמצעים הטובים והמעודכנים ביותר וזרם בלתי פוסק של לקוחות חדשים מגיעים אל האתר ובית העסק שלכם.